Dogsie objevuje: Psí hotel a salon v jednom

Služební cesta? Dovolená na místě, kam pejsek nemůže? Návštěva rodiny? Jsou situace, kdy se společnosti našeho čtyřnohého kamaráda musíme na chvíli vzdát. Psí hotel může být v takové chvíli ideálním řešením, ale je těžké si představit, jak to na takovém místě funguje. Vydali jsme se proto do hotelu Dogpark, abychom se o tom sami přesvědčili.

O Dogparku v Roztokách u Prahy jste už možná slyšeli. Je to tak trochu jiný psí hotel se školkou, který svěřeným pejskům poskytuje špičkovou péči. Zapomeňte na budovy plné kotců a klecí – tady mají hafani možnost dovádět venku nebo si naopak najít vlastní klidné místečko. Personál s hafany tráví 24 hodin denně, hraje si s nimi a pečuje o ně. Páníčci dostávají každodenní zprávy o tom, jak se pejskům daří. V Dogparku jde prostě především o to, aby se každý páníček i pejsek cítili příjemně. Je proto důležité předem vyzkoušet, jestli hafan pobyt psychicky zvládne a jestli zapadne do smečky. Před první návštěvou proto určitě do hotelu zavolejte – v Dogparku vám rádi poradí a případně s vámi rovnou naplánují návštěvu, která dá vašemu pejskovi šanci vyzkoušet si nové prostředí.

Kromě hotelu a školky v prostorách Dogparku najdete i psí salon Merlin, kde se váš pejsek bude mít jako v bavlnce. Soňa, která v salonu o pejsky pečuje, zároveň pracuje jako „psí máma” v hotelu, a má proto zkušenosti se zacházením s pejsky všech velikostí. V salonu Merlin si můžete vybrat ze zkrášlovacích procedur všeho druhu, od rozčesání po čištění uší. Při mytí Soňa používá jenom kvalitní kosmetiku a veterinární přípravky pro citlivou pokožku. Taková péče přijde obzvlášť vhod po pobytu v hotelu plném dovádění venku, ale služeb salonu může přijít využít kdokoliv. Ceny stříhání začínají na 290 Kč, více informací o salonu najdete na facebookové stránce a webu.

Komentáře

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se a získáte zajímavé novinky a aktuality z našeho blogu. Nespamujeme, e-mail zasíláme maximálně párkrát do měsíce.

Děkujeme Vám za přihlášení.

Něco se pokazilo.

Send this to a friend