Dubnové Dogsie plné jarního osvěžení

Tento měsíc jsme Dogsie oblékli do jarního kabátku a jako vždy ho naplnili kvalitními dobrotami pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Pojďme se podívat, co dubnový balíček ukrýval!

Pamlsky

Weber Mlýn

Pamlsky v balíčku: Acana Dog Treats (malí pejsci, různé příchutě), Orijen Dog Treats (střední a velcí pejsci, různé příchutě)

logo weber mlyn

Weber Mlýn je výhradním dovozcem biologicky vhodných krmiv pro psy a kočky Acana a Orijen. Jejich krmiva i pamlsky dosahují výjimečné kvality a jsou vyráběny z čerstvého masa. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.

Orijen Dog Treats patří mezi nejkvalitnější pamlsky dostupné u nás a vyznačují se 100% obsahem masa. Jsou lehce mrazem sušeny tak, aby se v nich uzamkly všechny jejich přirozené chutě a tak zůstaly čisté a přírodní a vaši psi si je zamilovali. Pamlsky Acana Dog Treats jsou plné skvělé chuti a odměňují vašeho psa s ohledem na jeho přirozené potřeby. Obsahují jeden zdroj živočišného proteinu a jsou tedy vhodné i pro alergické psy.

acana a orijen pamlsky

Nugo

Pamlsky v balíčku: Nugo maso hovězí (všechny velikosti balíčků)

nugo logo

O českém start-upu Nugo jste možná už slyšeli ve spojení s jejich úžasnými ručně šitými cestovními taškami pro pejsky malých plemen. Nugo ale nezůstalo jen u tašek a představilo i vlastní řadu prémiových pamlsků, které teď váš pejsek může ochutnat. Nugo maso je 100% přírodní sušený hovězí pamlsek. Vyrábí se ručně u řezníka z prvotřídního masa – bez éček, koření nebo dochucovadel. Prostě jen dobré maso a nic víc!

nugo maso

Rebel Dog

Pamlsky v balíčku: Applaws Toppers Tasty Soup (všechny velikosti, různé příchutě), RAW pamlsky jehněčí (náhrada Nugo masa v některých balíčcích)

rebeldog logo

Rebel Dog máme opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a stejně jako my si potrpí na kvalitě. Mrkněte na jejich webové stránky a přesvěčte se sami.

Novinkou tohoto měsíce je Applaws Toppers Tasty Soup neboli polévka pro pejsky. Je to hypoalergenní přírodní pochoutka bez konzervačních látek, barviv a dochucovadel, kterou můžete zkombinovat se suchým krmivem nebo ji dát pejskovi jen tak. Určitě si pochutná, protože polívka je grunt 🙂 V některých balíčcích jsme z důvodu omezené skladové kapacity místo Nugo masa přibalili RAW pamlsky s jehněčím masem, které jsou prostě vynikající. Jsou sušené mrazem a moc se nám osvědčily – úspěch slaví snad úplně všude. Díky náročnému technologickému procesu výroby, tzv. lyofilizaci, mají 100 % výživových hodnot a dlouho vydrží.

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Mediterranean klouby se serrano šunkou (velcí pejsci)

crazy paws logo

Náš slovenský dodavatel Crazy Paws se kromě výroby pamlsků věnuje i chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav. Z toho důvodu zvlášť dbají na to, aby produkty v jejich nabídce pomáhaly udržet pejsky ve skvělé kondici.

Klouby se serranou šunkou jsou bohaté na bílkoviny, vitamíny a minerály a ideální na posílení chrupavek a zubů. Klouby nejsou vařené, ale vystavené přirozenému procesu sušení tak, aby byly zachovány všechny nutriční hodnoty.

klouby se šunkou

Velkoobchod SALAČ

Pamlsky v balíčku: Kuřecí nitky (malí pejsci), Kuřecí nebo jehněčí maso ve střívku (střední a velcí pejsci)

Krmiva SALAČ

Náš ověřený dodavatel Velkoobchod SALAČ je v ČR už dobře zavedenou značkou a dováží superprémiová krmiva jako je např. EARTHBORN HOLISTIC®. Jejich nabídka pamlsků bez obilovin s vysokým obsahem masa je opravdu široká, a proto máme vždy z čeho vybírat. Do dubnového Dogsie jsme vybrali kuřecí nitky, kuřecí a jehněčí maso ve střívku.

salač kuřecí nitky, kuřecí a jehněčí ve střívku

Pučálka s.r.o.

Pamlsky v balíčku: Marp Treats Buffalo Jerky (střední a velcí pejsci)

pučálka logo

Společnost Pučálka s.r.o. si zakládá na holistické výživě a kvalitních přírodních surovinách, a proto její výrobky nemohou chybět ani v Dogsie. Firma původně holistická krmiva pouze dovážela, než se v roce 2012 rozhodla rozšířit sortiment o výrobu vlastních pod značkou Marp. Pučálka má tedy složení krmiv plně pod kontrolou, což je zárukou, že váš pejsek dostane to nejlepší. Marp Treats Buffalo Jerky je 100% přírodní sušená dobrota z buvolího masa, která přispívá ke zdraví pejskova chrupu, snižuje tvorbu zubního kamene a minimalizuje zápach z tlamy.

marp buffalo jerky

Hračka

Jarní balíček si žádal jarně laděnou hračku, a tak jsme sáhli po této mrkvi vyrobené z pevného lana. Podle ohlasů na sociálních sítích soudíme, že se mrkev setkala s velkým úspěchem 🙂

mrkev hračka pro psy

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se a získáte zajímavé novinky a aktuality z našeho blogu. Nespamujeme, e-mail zasíláme maximálně párkrát do měsíce.

Děkujeme Vám za přihlášení.

Něco se pokazilo.

Send this to a friend