Humans of Dogsie: Tereza

Začátky Dogsie bychom nikdy nezvládli bez našich prvních předplatitelů, kteří do nás vložili důvěru a pomohli nám tak projekt rozjet. Tentokrát jsme si popovídali s Terezou, která stejně jako my s nadšením pomáhá hafanům v nouzi.

Tereza žije v Praze a provozuje vlastní frančízu v oblasti módy. Volného času jí moc nezbývá, ale když už si najde chvilku pro sebe, ráda ji stráví cvičením, procházkami a občasnými výlety. Na Dogsie narazila na internetu skrze promo akci a poprvé si Dogsie předplatila v únoru 2017.

Na náš rozhovor ji doprovodil úžasný kříženec jezevčíka Adámek, který patří její mamince. Tereza se nedávno musela rozloučit se svým dlouholetým psím parťákem, panem Liškou, pro kterého Dogsie předplácela. Kromě toho ale Tereza dělá úžasnou věc – už 2 roky každý měsíc posílá Dogsie do útulku Naděje pro čtyři packy. Pro tento útulek také pořádá sbírky mezi kolegy v práci a když má čas, chodí venčit jejich svěřence.

A co má Tereza na Dogsie nejradši?

Jako velkého psího milovníka Terezu zaujal koncept předplatného dobrot, který přináší radost páníčkovi i pejskovi, ale zároveň také pomáhá hafanům v nouzi. „Líbilo se mi, jak vlastně ze školního projektu vznikla super služba, která má navíc charitativní přesah.“ Předplatné Dogsie pro Terezu také bylo ideálním způsobem, jak pejskům z oblíbeného útulku dělat pravidelně radost.

Moc děkujeme Tereze za příjemné povídání i za to, že je s námi 🙂

Chcete i pro svého pejska psí radost? Stačí pár kliků na www.dogsie.cz a  můžete se začít těšit!

Komentáře

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se a získáte zajímavé novinky a aktuality z našeho blogu. Nespamujeme, e-mail zasíláme maximálně párkrát do měsíce.

Děkujeme Vám za přihlášení.

Něco se pokazilo.

Send this to a friend