Keksy a keksíčky pro mlsné psí jazýčky

Psí keksy, keksíčky a sušenky jsou výbornou svačinkou či odměnou při tréninku. Křupavé pamlsky také podporují dentální hygienu a zamezují nadměrnému vzniku zubního kamene. Jaké jsou ty nejlepší pro vašeho pejska?

Psí keksy

Obchody nabízí různé druhy křupavých psích keksů a pamlsků s náplněmi i bez, s příchutěmi masa i sýru apod. Najdete i různé tvary a rozměry podle rasy a velikosti vašeho pejska.

 

Alternativou ke kupovaným průmyslově vyráběným keksům jsou doma pečené pamlsky. Na internetu lze nalézt celou řadu receptů na to, jak můžete keksy vyrobit sami doma.

 

Pokud nemáte čas nebo talent na pečení, řešením je keksy kupovat. I zde lze nalézt řadu specializovaných prodejen, zvláště na e-shopech, které nabízí keksy domácí výroby. Máte jistotu, že obsahují zdravé a přírodní ingredience, neobsahují škodlivé chemikálie, stabilizátory apod. Zkrátka bývají kvalitnější.
Za spoustou výroben se také skrývá zajímavý příběh, jak firmy s pečením keksíků začaly. Většinou za nápadem péct vlastní pamlsky pro pejsky byly pochybnosti páníčků o kvalitě průmyslově vyráběných keksů. Dogsie navázalo spolupráci s domácími výrobnami psích sušenek a do balíčků s překvapením také zařadilo několik keksů a pamlsků přímo z domácích pekáren. Vyzkoušejte je také a udělejte radost vašemu pejskovi.

Komentáře

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se a získáte zajímavé novinky a aktuality z našeho blogu. Nespamujeme, e-mail zasíláme maximálně párkrát do měsíce.

Děkujeme Vám za přihlášení.

Něco se pokazilo.

Send this to a friend