Lejlino trápení s nádorem

Fenka Lejla, kterou přijal do péče náš partnerský spolek Pes nejvěrnější přítel z.s., se v životě hodně natrápila. Majitelka ji odložila do útulku zřejmě kvůli četným zdravotním problémům, kterými fenka trpí.

Při veterinárním vyšetření Lejle zjistili nejen problémy se zkaženým chrupem, ale hlavně velký nádor, který ji ohrožoval na životě a způsobil inkontinenci. Naštěstí nádor nebyl zhoubný a jeho odstranění na začátku dubna proběhlo v pořádku.

Jizva po operaci už se Lejle hezky hojí a pokud se její zdravotní stav bude i nadále vyvíjet dobře, spolek začne fence hledat nový domov. V budoucnu ale Lejlu ještě čeká kastrace a odstranění mléčné lišty s četnými nádorky.

Částku 3500 Kč, kterou jsme vybrali za březen, posíláme spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. na pokrytí nákladů za Lejlinu veterinární péči. Celkem jsme na pomoc pejskům v nouzi přispěli už 40 000 Kč. Děkujeme!

Komentáře

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se a získáte zajímavé novinky a aktuality z našeho blogu. Nespamujeme, e-mail zasíláme maximálně párkrát do měsíce.

Děkujeme Vám za přihlášení.

Něco se pokazilo.

Send this to a friend