Mořské dobrodružství s květnovým Dogsie

V květnu jsme se s tematickým balíčkem vydali na moře. Na pejsky čekala spousta originálních pamlsků a hračky z vodního světa. Pojďme se společně podívat, co všechno se v balíčku ukrývalo tentokrát!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Fish chips

Prvním tematickým pamlskem byly tyto lahodné rybí hranolky, které pro Dogsie vyrobila paní Katka, zakladatelka firmy Domácí sušená masíčka. Tato malá firma z Jamolic se specializuje na vlastní výrobu sušených dobrot z kvalitního masa, domácích bezobilných sušenek a nabízí výživové doplňky značky GAME DOG. Stejně jako všechny masové dobroty z Katčiny domácí výrobny jsou i tyto hranolky z tuňáka sušeny pomalu, aby si maximálně zachovaly své živiny – vitamíny, minerály a bílkoviny. Tuňák obsahuje velké množství omega-3 mastné kyseliny, která mimo jiné zlepšuje například paměť a imunitu. Tuhle dobrotu si každý hafan zamiluje 🙂

Kiwi Walker

Produkty v balíčku: Sušené krevety

kiwi walker logo

Mladou značku Kiwi Walker už možná znáte z předchozích balíčků. Tato značka nabízí originální a důmyslně zpracované hračky, doplňky a potřeby pro psy, stejně jako zdravé sušené pamlsky z kvalitních surovin. Líbí se nám, že si Kiwi Walker zakládá na nejvyšších standardech při výrobě dobrot bez použití umělých barviv a přísad. V květnu si hafani mohli pochutnat na 100 % mrazem sušených krevetkách. Díky sušení mrazem si suroviny nejlépe zachovávají všechny zdraví prospěšné látky, minerály a nedochází tak k tvarové deformaci ani ke změně chuti.

Velrybí svačinka

Nenechte se zmást. Tahle dobrota se sice jmenuje Velrybí svačinka, ale jedná se o chutnou sváču pro vašeho chlupáče. Tento pamlsek vyrobil náš osvědčený partner, česká firma Jopopet, a do složení vybral jen to nejlepší. Základ těchto poloměkkých pamlsků tvoří rybí maso. Najdete v něm ale mimo jiné i krill, který je vynikajícím zdrojem vysoce stravitelných bílkovin, mastných kyselin Omega 3 a 6, antioxidantů a látek podporujících výživu kloubů, šlach a vazů. Díky malé velikosti pamlsků je určitě využijete např. jako odměnu při tréninku.

Rebel Dog

Produkty v balíčku: Dr. Animal rybí šproty

Rebel Dog máme opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a stejně jako my si potrpí na kvalitě. Mrkněte na jejich webové stránky a přesvědčte se sami. Nejmenším pejskům jsme tentokrát z nabídky Rebel Dog vybrali rybí šproty od Dr. Animal. Jsou to jemné sušené ryby, které jsou výbornou a vysoce stravitelnou dobrotou. Velkou výhodou je, že nejsou tučné a vyhovují i citlivým a alergickým hafanům.

Tuňákové sůši

Dalším pamlskem v mořském Dogsie byly Tuňákové sůši. Tyhle sušenky ve tvaru rybiček jsou bezobilné pečené sušenky s tuňákem, česnekem a bazalkou. Pro naše psí odběratele vytvorila značka BAPU, která od roku 2014 rozvíjí zdravé pamlsky pro pejsky. Bapu nabízí pamlsky vyrobené bez umělých dochucovadel a přísad. Pamlsky vyrábí ručně a výhradně z českých surovin a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě.

Mořská kráva

Mořská kráva je další pamlsek, který pro Dogsie vytvořila značka BAPU. Jedná se o 100 % přírodní sušená hovězí játra, která jsou sušená pouze horkým vzduchem. Je to přírodní pamlsek bez jakýchkoliv chemických přísad, konzervantů, nebo barviv. Téhle chutné žvýkací pochoutce, neodolá žádný pejsek 🙂

Brit

Pamlsky v balíčku: Let’s Bite tuňák a treska

logo Brit

Tuto značku krmiv a pamlsků určitě nemusíme dlouze představovat. Dobroty od Britu se v Dogsie poprvé objevily o Vánocích a podle ohlasů se u čtyřnohých mlsounů setkaly s velkým úspěchem, proto jsme je zvolili i do květnového balíčku. Velci pejsci si pochutnali na Brit – Let’s Bite s tuňákem a treskou. Brit – Let’s bite jsou přírodní masové pochoutky, které se vyznačují vysokou stravitelností, nemají vysoký obsah cukru a nejsou založeny na obilovinách.

Hračky

V tomto balíčku samozřejmě nesměly chybět ani tematické mořské hračky! Nejmenší pejsci řádili s roztomilým pískacím krabíkem, malí pejsci se radovali z rybky s dlouhým ocáskem, střední chlupáči v balíčku objevili plyšovou velrybu a největší hafani dováděli s kotvou z tkaniny a lana.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V červnu se s předplatným můžete vydat na farmu! Objednejte si své mořské Dogsie na našem webu 🙂

Komentáře

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se a získáte zajímavé novinky a aktuality z našeho blogu. Nespamujeme, e-mail zasíláme maximálně párkrát do měsíce.

Děkujeme Vám za přihlášení.

Něco se pokazilo.

Send this to a friend