Pes mlsoun

Pořekadlo, že pes je nejlepší přítel člověka, určitě platí v mnoha případech. Však nejednou zachránil statečný pejsek svému páníčkovi život nebo zdraví. Oproti jiným zvířátkům jsou pejsci zajímaví rovněž v další věci. Stejně jako my si také rádi zamlsají.

Jako páníčkové se vzorně staráme o to, abychom naše čtyřnohé miláčky pravidelně krmili, dávali jim vyváženou stravu, která podpoří jejich apetit, zaručí jim zdravé zuby, silné svaly, lesklou srst a dlouhý život. Ale pak náš pejsánek v nepozorované chvíli vleze do spíže a objeví tam buřta… A to je jedna z věcí, kterou mají naši pejsánci s námi více než společnou. Rádi si smlsnou na dobrých věcech.

 

Naštěstí dnes existují i zdravější pamlsky, kterými je možné vašemu hafánkovi udělat radost. Můžete ho jimi odměňovat za dobré chování, za výkony při výcviku a nebo ho čas od času prostě jen tak potěšit. Dogsie Vašim čtyřnohým miláčkům v měsíčních balíčcích posílá kvalitní a zdravé pamlsky, které jim určitě zachutnají. Objednejte jim balíček psí radosti ještě dnes na www.dogsie.cz.

Komentáře

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se a získáte zajímavé novinky a aktuality z našeho blogu. Nespamujeme, e-mail zasíláme maximálně párkrát do měsíce.

Děkujeme Vám za přihlášení.

Něco se pokazilo.

Send this to a friend