Zářijový balíček Dogsie plný rybišek

Školní dny jsou tady! Naštěstí naši miláčci (ti čtyřnozí) do školy nemusí, ale ne že by to občas nepotřebovali… tento zářijový balíček je plný rybích pochoutek, na co jste se tedy mohli těšit?

Fitmin

Pamlsky v balíčku: Fitmin Snax Wild Bones

logo fitmin

Historie značky Fitmin sahá do 90.tých let minulého století, kdy se na Poplužní dvůr v Helvíkovicích u Žamberka, v rámci restituce vrátila rodina Štěpánků, zakladatelů společnosti. Štěpánkovi se zemědělství a chovu věnovali po generace, po pádu komunistického režimu se vrátili na statek, který byl poničený a zdevastovaný a svůj rodinný podnik začali budovat od nuly. Fitmin se vyznačuje tím, že dává do svých výrobku skutečně čerstvé maso, stejně jako do pamlsků, které Vám představujeme.

Fitmin Snax Wild Bones je hypoalergenní 100% přírodní pochoutka, která obsahuje pouze maso a rýži. Je bez konzervantů, barviv, lepku a prostě je boží. Chutnali vašim pejskům? U nás měl tento pamlsek obrovský úspěch a nijak nekazí výživu.

pamlsek fitmin

Rebel Dog

Pamlsky v balíčku: RAW Hovězí játra (velký balíček + mini malý)

logo rebeldog

Rebel Dog určitě znáte. Osobně máme tuto značku opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a potrpí si na kvalitě.

RAW Hovězí játra! Naši předplatitelé již znají, jeden z našich nejoblíbenějších produktů, maso sušené mrazem, 100% výživová hodnota, 100% maso. K tomu zkrátka není co dodat.

raw pamlsek

Yoggies s.r.o.

V balíčku: Sušené plátky rybího masa (velký balíček)

yoggies logo

Yoggies si zamilujete. Tato firma vznikla z popudu jednoho rozverného šťěňátka, které se při procházce v lese něčím přiotrávilo a od té doby trpělo průjmem a nechutenstvím. Nic nepomáhalo, a tak vznikly zdravé granule s laktobacily a také jogurt pro psy. U nás je tato značka již stálicí, sám krmím jejich sušeným barfem a jsem opravdu spokojený. No a pamlsky?

Sušené rybí maso je zkrátka maso, bez chemie, žádný glycerin… doporučujeme pamlsek otevřít a přivonět si, hned pochopíte, že lepší masíčko by si Váš čtyřnohý přítel ani nemohl přát.

susene rybi maso

BoneApetit

Pamlsky v balíčku: Bezlepkové lososové sušenky

boneapetit logo

BoneApetit již možná znáte, jejich výrobky jsou 100 % přírodní, neobsahují konzervanty, barviva ani potravinová ochucovadla jako jsou soli a cukry. Jsou vyráběný s láskou v Liberci z kvalitních kousků masa, ryb, sýrů apod. Podporují trávení a pomáhají prebioticky čistit celý zažívací trakt. Tyto bezlepkové sušenky mají zkrátka úspěch a nejen u psů! Chutnali Vám?

lososove susenky

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Mediterranean Serrano Losos a Tuňák (malý pes až na mini), Mediterranean Kosti (střední a velký pes)

crazy paws logo

Crazy Paws je e-shop společnosti ANIMALIS s.r.o. ze Slovenské republiky. Jde o našeho prvního slovenského dodavatele, kterého jsme potkali na výstavě For Pets. Společnost se věnuje od roku 2005 chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav a dbají na to, aby jejich nabídka umožňovala udržet pejska ve skvělé kondici.

Mediterranean Serrano Losos je zkrátka super pro malého pejska! Pamlsek je bez umělých barviv, lepku a s přídavkem esenciálních olejů, minerálů a antioxidantů. Je lehko stravitelný a naprosto výborný. Doporučujeme používat jako odměnu při trénování nebo vystavování pejska.

Mediterranean kosti nás také nadchly. Zvláště šunkové kosti pro střední psy vypadaly tak dobře, že bychom si je nejradši nechali pro sebe. Ideální pamlsek nejen na chuť, ale také na čištění a broušení zubů.mediterranean pamlsky

Pučálka s.r.o.

V balíčku: Sušené kuřecí maso, Sušenky s kuřecím masem (velký balíček dle velikostí psů)

pučálka logo

Společnost Pučálka s.r.o. si zakládá na holistické výživě a kvalitních přírodních surovinách, jejich produkty jsou hodně známé pod názvem MARP.

Obě pochoutky v balíčku jsou hypoalergenní, bez chemických konzervantů či dochucovadel. Mimo sušeného masa jsme vybrali také sušenky, které by jistě ocenili nejen naši psí kamarádi.

marp pamlsky

Velkoobchod SALAČ – propacky.cz

Pamlsky v balíčku: Sushi z tresky, Lososové tyčinky (dle velikostí)

Krmiva SALAČ

Velkoobchod SALAČ má v ČR již dlouhou tradici a je dovozcem superprémiových krmiv jako je např. EARTHBORN HOLISTIC®.

Protože mají velkou nabídku nejrůznějších masíček a dokonce i psího sushi, rozhodli jsme se Vám je představit. V balíčku jste konkrétně mohli narazit na lososové tyčinky pro malé pejsky. Ostatní velikosti dostali sushi z tresky, které nás moc zaujalo. Zkrátka spousta masa a živin! Mělo u vás sushi úspěch?

Hračky v balíčku

Tento měsíc jsme pro Vás nechali vyrobit vlastní hračky. Malinký plyšový meloun (jako vzpomínku na letní dny) a různá přetahovadla pro větší pejsky, aby taky něco vydržela. Náš labrador ho nezlikvidoval, ale Stafordširský bulteriér mého kamaráda si s ním poradil poměrně rychle… no holt příště už snad něco vymyslíme.

hracky

Změnili jsme ceny menších balíčků a přizpůsobili je balíčky velikosti pejsků. Doufám, že budete s touto změnou spokojeni a nám pomůže více diverzifikovat pamlsky a hračky pro Vaše miláčky.

Objednejte si také své DOGSIE

Komentáře

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se a získáte zajímavé novinky a aktuality z našeho blogu. Nespamujeme, e-mail zasíláme maximálně párkrát do měsíce.

Děkujeme Vám za přihlášení.

Něco se pokazilo.

Send this to a friend