Červencové Dogsie pro zdravý pohyb

Co se vám vybaví, když se řekne léto? Nám určitě dlouhé procházky a čas strávený hraním s našimi čtyřnohými kamarády. Proto jsme do červencového Dogsie vybrali nejen pamlsky, které podporují zdravý pohyb pejska, ale i parádní hračky.

Pamlsky

Rebel Dog

Pamlsky v balíčku: Applaws Toppers Tasty Soup (malí pejsci), Dr. Animal sušené maso zvěřina (střední a velcí pejsci), RAW pamlsky králičí (všechny velikosti)

rebeldog logo

Rebel Dog máme opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a stejně jako my si potrpí na kvalitě. Mrkněte na jejich webové stránky a přesvěčte se sami.

Pro malé pejsky jsme vybrali Applaws Toppers Tasty Soup neboli psí polévku. Je to hypoalergenní přírodní pochoutka bez konzervačních látek, barviv a dochucovadel, kterou můžete zkombinovat se suchým krmivem nebo ji dát pejskovi jen tak. Určitě si pochutná, protože polívka je grunt 🙂 Novinkou v červencovém Dogsie bylo zvěřinové sušené maso Dr. Animal, přírodní dobrota bez jakýchkoliv chemických přísad, konzervantů, nebo barviv. Maso je sušené horkým vzduchem se 100% obsahem suroviny. A pro všechny velikosti jsme přibalili oblíbené RAW pamlsky s králičím masem, které jsou prostě vynikající. Díky náročnému technologickému procesu výroby, tzv. lyofilizaci, mají 100 % výživových hodnot a dlouho vydrží.

Applaws Toppers, Dr. Animal, RAW pamlsky

Perrito Snacks

Pamlsky v balíčku: Perrito Beef chunks (malí pejsci), Perrito Beef stripes (střední a velcí pejsci) 

logo perrito snacks

Náš dodavatel Perrito Snacks se specializuje přímo na pamlsky. Jejich výrobky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a jsou vyrobeny z čerstvých surovin. Do červencového Dogsie jsme vybrali dobroty z hovězího masa Perrito Beef chunks pro malé pejsky a Beef stripes pro střední a velké hafany. Jsou to 100% přírodní zdravé pamlsky se spoustou bílkovin, které se připravují za pomoci sušení horkým vzduchem.

Perrito beef chunks a stripes

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Mediterranean Functional Snack s glukosaminem (všechny velikosti), Mediterranean krájené vepřové uši (velcí pejsci)

crazy paws logo

Náš slovenský dodavatel Crazy Paws se kromě výroby pamlsků věnuje i chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav. Z toho důvodu zvlášť dbají na to, aby produkty v jejich nabídce pomáhaly udržet pejsky ve skvělé kondici.

Další novinkou v červencovém Dogsie byly funkční pamlsky Mediterranean Functional Snack. Tato dobrota obohacená glukosaminem podporuje zdraví kloubů a usnadňuje tak pohyblivost pejska. Je bez umělých přísad a obsahuje esenciální oleje, minerály a antioxidanty. Pro velké pejsky jsme ještě přidali krájené vepřové uši. Místo vaření jsou vystavené přirozenému procesu sušení, aby si zachovaly všechny výživové hodnoty. Jsou ideální k udržení zdravých dásní a odstraňování zubního kamene.

Mediterranean funkční pamlsky a vepřové uši

Hračky

V červencovém Dogsie jsme se s výběrem hraček opravdu nedrželi zpátky, protože k letním radovánkám úžasné hračky prostě patří. Tentokrát jsme vybírali od firmy GiGwi. V balíčcích jste mohli najít buď sovu a rugby míč, u kterých jde vypnout pískání, nebo plyšovou pískací kachnu a sloníka.

GiGwi hračky - sova, rugby míč, kachna, sloník

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

Komentáře

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se a získáte zajímavé novinky a aktuality z našeho blogu. Nespamujeme, e-mail zasíláme maximálně párkrát do měsíce.

Děkujeme Vám za přihlášení.

Něco se pokazilo.

Send this to a friend