Humans of Dogsie: Lucie

Začátky Dogsie bychom nikdy nezvládli bez našich prvních předplatitelů, kteří do nás vložili důvěru a pomohli nám tak projekt rozjet. Dalším z nich je Lucie, vášnivá fotografka a chovatelka italských chrtíků.

Lucie žije v malém městě kousek od Prahy a svůj čas dělí mezi právničinu, fotografování (především pejsků a jejich páníčků) a provoz chovné stanice italských chrtíků Ionel Sali. Se svou fenkou Isiskou se Lucie účastní výstav a psích dostihů, které spadají mezi psí sporty a nezahrnují žádné formy sázení. Kromě toho si Lucie nechala jedno štěňátko z Isisčina prvního vrhu, malou Anat (Áňu). Velká část Lucčina života se tudíž točí kolem pejsků.

První Dogsie Lucie s Isiskou vyzkoušely už v dubnu 2017 a od té doby si balíček psí radosti oblíbily. Isiska si ráda pochutnává na malých masových pamlscích a Áňu teď zase na Dogsie moc baví hračky.

A co má Lucie na Dogsie nejradši?

Na Dogsie je podle Lucie skvělé hlavně to, že každý měsíc přijde nová dávka překvapení. Pamlsky z balíčku jsou vždy kvalitní a jejich složení pejskům vyhovuje. “Přišly jsme tak na super pamlsky, které teď kupujeme i mimo Dogsie.” Kromě toho má Lucie radost z toho, že každé Dogsie pomáhá hafanům v nouzi.

Mockrát děkujeme Lucii, Isisce a Áně za skvělé setkání a za to, že jsou s námi 🙂

Chcete i pro svého pejska psí radost? Stačí pár kliků na www.dogsie.cz a  můžete se začít těšit!

Komentáře

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se a získáte zajímavé novinky a aktuality z našeho blogu. Nespamujeme, e-mail zasíláme maximálně párkrát do měsíce.

Děkujeme Vám za přihlášení.

Něco se pokazilo.

Send this to a friend