Říjnový balíček Dogsie pro rozené lovce

Září už je za námi a Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. S velkou radostí Vám oznamujeme, že v tomto balíčku jste mohli poprvé narazit na značku Hunter. Znáte ji? Nám se moc líbí. Co přesně jsme tedy do balíčku dali?

Hunter

Pamlsky v balíčku: Hunter Mini Calcium Milk Bone a Calcium Milk Bone M (střední a velcí psi)

hunter logo

Hunter je rodinnou firmou, která se velmi proslavila díky kvalitě svých produktů, což nakonec vychází i z její filozofie „nastavování standardů nejvyšší kvality“. Většina z nás zná tuto společnost díky skvělých obojkům, pelíškům a dalším doplňkům, které kupujeme pro své miláčky. My se s Dogsie podíváme hlavně na nabídku hraček a pamlsků, které rozhodně stojí za to vyzkoušet.

Hunter Mini Calcium Milk Bone a Calcium Milk Bone M jsou pamlsky s obsahem vápníku, celulózy a juky, které prospívají zdraví vašeho pejska. Podporuje trávení, čistí zuby a osvěžuje dech. Yucca navíc působí detoxikačně a je vyhledávaným doplňkem stravy mezi lidmi.

hunter pamlsky

Rebel Dog

Pamlsky v balíčku: RAW Losos (malý pes)

logo rebeldog

Rebel Dog máme opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a potrpí si na kvalitě. Určitě se podívejte na jejich webové stránky.

RAW Losos je prostě vynikající. Tyto pamlsky sušené mrazem se nám neuvěřitelně osvědčily, mají úspěch naprosto všude. Díky náročnému technologickému procesu výroby (lyofilizace) mají 100% výživových hodnot a dlouho vydrží. Zkrátka nemají chybu.

raw losos

Pučálka s.r.o.

V balíčku: Funkční pamlsky s ostropestřcem, Buffalo Jerky (kombinováno podle velikosti psa)

pučálka logo

Společnost Pučálka s.r.o. si zakládá na holistické výživě a kvalitních přírodních surovinách, jejich produkty jsou hodně známé pod názvem MARP.

Obě pochoutky v balíčku jsou hypoalergenní, bez chemických konzervantů či dochucovadel. Funkční pamlsky jsou navíc obohaceny o ostropestřec, kolagen a huminové látky. Tomu žádný pes neodolá.

marp pamlsky

Husse

Pamlsky v balíčku: BRAVO bezlepková pochoutka (malý pes)

husse logo

Švédská Husse krmiva byla vyvinuta se speciální péčí veterinářů a odborníků na výživu. Při výrobě využívají unikátní patentovanou technologii, která zajišťuje výbornou stravitelnost a vyváženost energie, minerálů a vitamínů v jednotlivých druzích výrobků.

BRAVO – bezlepková měkká pochoutka s jehněčím masem neobsahuje obiloviny a je vhodná pro psy s citlivým zažíváním. Tato pochoutka je tedy ideální ve chvíli, kdy chcete, aby odměna vašeho pejska minimálně zatížila jeho trávení.

husse pamlsky

Calibra

Pamlsky v balíčku: Calibra Beef Stick (všechny velikosti)

calibra logo

Calibra je specialistou hlavně na kvalitní dieteticky vyvážená krmiva z přírodních surovin, která jsou vhodná i pro psy trpící alergiemi či problémy se zažíváním. Mimo krmiv mají i řadu masových a dentálních pamlsků.

Calibra Beef Stick je pochoutka ,která je biologicky velmi hodnotná, s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a esenciálních aminokyselin.

calibra pamlsky

Velkoobchod SALAČ – propacky.cz

Pamlsky v balíčku: Sušené kachní plátky (velký pes)

Krmiva SALAČ

Velkoobchod SALAČ má v ČR již dlouhou tradici a je dovozcem superprémiových krmiv jako je např. EARTHBORN HOLISTIC®.

Protože mají velkou nabídku nejrůznějších pamlsků bez obilovin s vysokým obsahem masa, rádi je do balíčku zahrnujeme. Tento měsíc jste mohli narazit na kachní plátky. Věříme, že si pejsci moc pochutnali.

kachni platky

Hračky v balíčku

Samozřejmě, že jsme nemohli odolat a zahrnuli i hračky od Huntera. Pro malé pejsky jsme zvolili plyšovou kostičku a pro větší tenisovou kost. Ta u nás měla obrovský úspěch, jelikož naši psi milují tenisáky… no zkuste si představit to nadšení, když jsme spojili lásku k tenisákům s láskou ke kostím!

hracky hunter

Doufáme, že jste spokojeni s novými velikostmi balíčků a děkujeme, že s námi rozdáváte radost! Tento měsíc jsme díky Vám vybrali přes 2400 Kč na pomoc psům v nouzi.

Objednejte si také své DOGSIE

Komentáře

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se a získáte zajímavé novinky a aktuality z našeho blogu. Nespamujeme, e-mail zasíláme maximálně párkrát do měsíce.

Děkujeme Vám za přihlášení.

Něco se pokazilo.

Send this to a friend