Uzlíček nervů Keisy

V květnu tohoto roku byla do veterinární ordinace VM Vet v Břeclavi přivedena asi půlroční fenka křížence pitbula a labradora. Z veterinární ordinace putovala rovnou do spolku Dočasky.cz.

Z mladé fenky, která dostala jméno Keisy, se vyklubal uzlíček nervů. V důsledku toho útočila na ostatní psy a vyvolávala konflikty. Tímto chováním se snažila získat lidskou pozornost jen pro sebe. Úzkostlivě majetnický pocit v ní vyvolával strach z odloučení nebo opuštění člověkem. Postupnou socializací s ostatními psy a určením hranic poslušnosti se z ní postupně stává ovladatelný pes. Díky tomuto pokroku a možnosti umístění do dočasné rodiny Keisy v září vykročila do nové etapy svého života.

Keisy Dočasky

Keisy v dočasné rodině prospívala, přibírala na váze, socializovala se se psy a učila se dalším povelům. I přesto všechno v momentě, kdy zůstala doma sama, z ní strach z odloučení udělal demoliční četu.  Svou úzkost řešila devastací všeho, co jí přišlo do spárů. Situaci v dočasné rodině se nepodařilo vyřešit ani po dvou měsících, a proto se Keisy vrátila do sídla spolku Dočasky.cz. Úzkostlivé stavy strachu z odloučení stále trvají, a tak byly Keisy naordinovány uklidňující „léky“.

Keisy Dočasky

Částka 3000 Kč, kterou jsme tento měsíc vybrali, bude použita na tuto medikaci. Dohromady se nám podařilo přispět již 16 700 Kč. Děkujeme!

Komentáře

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se a získáte zajímavé novinky a aktuality z našeho blogu. Nespamujeme, e-mail zasíláme maximálně párkrát do měsíce.

Děkujeme Vám za přihlášení.

Něco se pokazilo.

Send this to a friend